Chemsplash
Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
Novinky
26.11.2017
Leatherman
Od roku 1983 vyrábí společnost LEATHERMAN multitooly, které jsou velmi odolné a na práci jako stvořené. Když Tim Leatherman a jeho obchodní partner St... číst celé
11.04.2017
WOCK obuv pro profesionály
WOCK NUBE, vše co potřebujete k větší bezpečnosti a pohodlí při práci. Mít bezpečnou obuv při práci je nezbytné, zabráníte tak nepříjemným překvapení... číst celé
21.03.2017
Prodloužení životnosti dýchacích přístrojů MSA BD96
V polovině tohoto roku skončí výroba náhradních dílů pro dýchací přístroje MSA BD96 a plicní automatiky LA96. Stovky těchto přístrojů se v ČR prodaly ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
  1. Úvod
  2. INFORMACE
  3. Chemsplash
O společnosti Chemsplash

Pověst společnosti Chemsplash® je postavena na trvale vysoké kvalitě jejích produktů, její technické odbornosti a základním zaměření na poskytování vynikajících služeb.

a) Zpočátku začínal Chemsplash jako výrobce vysoce výkonných oděvů pro čisticí průmysl v polovině 70. let 20. století a rychle si začal dělat jméno jako specializovaný výrobní podnik.

b) V návaznosti na tento úspěch se podnikání rozšířilo i do výroby jednorázových OOP, kde se vyrábí jednoduchý a funkční sortiment oděvů. Jak rostla poptávka po jednorázových OOP, nabídka produktů společnosti Chemsplash se rozrostla a obsloužila tento nově vznikající a náročný trh s využitím řady netkaných textilií.

c) Společnost Chemsplash nyní využívá obrovské bohatství znalostí a odborných znalostí, které nasbírala za dobu více než 35 let výroby  a může se pochlubit silným a rozmanitým sortimentem výrobků – jednorázové pracovní náčiní, Cleanroom Clothing & Conservation Products, postavené okolo  vlastních značek; Chemsplash, Conservation Covers & Accessories, přičemž stále nabízí komplexní sortiment výrobků vyrobených z tkanin Tyvek & Tychem společnosti Dupont a dalších netkaných textilií.

Rychlý přehled jednorázových kombinéz

Normy pro ochranné oděvy

Kategorie CE I
Jednoduchý design – vhodný pouze pro aplikace, které nejsou nebezpečné.

Kategorie CE II
Průběžný design – vratná rizika. Výrobky jsou typy, které jsou kontrolovány schváleným subjektem, kde přezkoumávají technické specifikace výrobců a provádějí zkoušky pro příslušné normy s cílem zjistit jejich shodu a/nebo vlastnosti.

Kategorie CE III
Ochranný oděv je určen k tomu, aby odolával různým nebezpečným situacím. Nařízení (EU) 2016/425 uvádí kategorie rizika, proti kterým má OOP chránit uživatele.
Chemický ochranný oděv splňuje požadavky kategorie III, která zahrnuje výhradně rizika, která mohou způsobit velmi vážné následky, jako je smrt nebo nevratné poškození zdraví. 

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz